Vychutnajte čas kvality –
v každej rodine
Je jedno, akým spôsobom žijete, nový Santa Fe vám uľahčuje život. Je skonštruovaný tak, aby pre vás vytvoril zónu komfortu a umožnil vám užiť si špecifické momenty s vašimi najbližšími – bez ohľadu na to, kam vás cesta zavedie.

Energický profil

Prominentné blatníky a výrazná bočná charakterová línia umocňujú status Santa Fe ako vlajkovej lode radu SUV značky Hyundai.

Výrazne charakteristický

Na zadnej časti línie dverí batožinového priestoru prechádzajú do nápadných zadných skupinových svetiel z LED, vytvárajúc elegantný a harmonický vzhľad. Odolný štít v nárazníku a dvojitá chrómovaná koncovka výfuku dodávajú zadnej časti športový akcent.

Motory

Pre Santa Fe sú na výber dva naftové motory – 2,0 CRDi a 2,2 CRDi. Oba spĺňajú novú emisnú normu Euro 6C a vyznačujú sa priaznivou spotrebou paliva vďaka optimalizácii spaľovania a minimalizácii trecích strát.

Vnútorný priestor

Viac pohodlia, menej stresu. Kabína nového Santa Fe vyniká veľkým priestorom a optimalizovanou ergonómiou. Tým je každá jazda príjemnejšia – pre každého člena posádky.

Spoznajte Calm Tech SUV

Nový Santa Fe bol navrhnutý s celou škálou inovatívnych systémov, ktoré pomáhajú znížiť stres pri každodennom jazdení. Tieto prvky Calm Tech pomáhajú vytvoriť komfortnú zónu pre vás a pre vašich pasažierov. Od zlepšenia jazdných vlastností a monitorovania iných vozidiel po zvýšenie bezpečnosti pasažierov pri vystupovaní systémy Calm Tech pracujú v pozadí, aby znížili stres – a vďaka tomu môžete stráviť viac času vo vašej komfortnej zóne.

  • Head-up displej Náš nový head-up displej s uhlopriečkou 8,5″ (21,6 cm) s vysokým jasom pre optimálnu viditeľnosť premieta dôležité informácie ako rýchlosť, inštrukcie navigácie a výstražné upozornenia priamo na predné okno v zornom poli vodiča.
  • Asistent bezpečného opustenia vozidla Vaše deti sú vždy v bezpečí – táto inteligentná funkcia zabraňuje otvoreniu zadných dverí dočasnou aktiváciou detských poistiek, keď zaregistruje vozidlá približujúce sa zozadu. Pasažieri tak môžu vystúpiť, iba keď je to bezpečné.
  • Upozornenie na prítomnosť cestujúcich na zadných sedadlách Tento systém pomocou ultrazvukových senzorov monitoruje zadné sedadlá. Keď vodič vystupuje z vozidla a na zadnom sedadle niekto sedí, systém ho na to upozorní vyskakujúcou správou v združenom prístroji. Ak systém zaregistruje pohyb na zadných sedadlách potom, čo vodič opustil vozidlo a zamkol ho, zablikajú svetlá a zaznie zvukový výstražný signál.
  • Systém na sledovanie únavy vodiča (DAW) Systém na sledovanie únavy vodiča (DAW) zvyšuje bezpečnosť na úplne novú úroveň kontinuálnym monitorovaním a analyzovaním spôsobu ovládania vozidla. Keď identifikuje odchýlky spôsobené únavou, upozorní vodiča zvukovou výstrahou a vyskakovacou správou na displeji v združenom prístroji, aby si urobil prestávku na odpočinok.
Asistent bezpečného otvorenia elektrických 5. dverí

Táto inteligentná funkcia zabezpečuje, že máte vždy dosť miesta na bezpečné otvorenie dverí batožinového priestoru – napríklad, keď parkujete zadnou časťou blízko pri stene.

Systém pohonu všetkých kolies HTRAC™

Zlé počasie? Tesné serpentíny? Nijaký problém. Nový Santa Fe môže byť vybavený inovatívnym systémom pohonu všetkých kolies HTRAC™ pre optimálnu ovládateľnosť a trakciu – ktorý zvyšuje bezpečnosť a pohodlie rovnako na šmykľavých mestských uliciach aj na hrboľatých vidieckych cestách.

Viac podrobností